Brain fitness

30. března 2013 v 13:10 | Aaliyah |  Cvičení
O Brain fitness jste už možná někde slyšeli-je to nový druh cvičení,díky kterému se zlepší vaše koncentrace,ale i třeba náladu. :)


Více se dozvíte v celém článku !


Jelikož se mi nechtělo psát o tomto druhu cvičení,aniž bych to nevyzkoušela,tak proto sem článek píši až teď :)
Pokůsím se jednotlivé cviky co nejlépe postat a snad to i pochopíte !

Formování
Stůjte rovně a zvedněte obě ruce do výše ramen. Ve vzduchu budete malovat pravý i levým ukazováčkem imaginární tvary. Pravým ukazováčkem kreslete trojůhelník. Zároveň se snažte levým ukazováčkem kreslit kruh. Opakujte do té doby,dokud jej nezvládnete bez problémů. Pravou ruku dejte podél těla a zvedněte pravou nohu. Levou rukou kreslete ve vzduchu krih. Špičkou pravé nohy současně kreslete trojúhelník. Tak dlouho dokud vám pohyb nepřestane dělat problémy.

Povolený doping pro IQ

Pochod mozku
Postavte se rovně. Poté zvihněte pravou ruku nad hlavu. Dlaň mějte otočenou ke stropu a prsty roztažené do široka. Levou ruku sevřete v pěst a připažte ji k tělu. Levou nohu ohněte v koleni a zvedněte ji tak,aby prsty sěřovaly k podlaze. Levou nohu položte zpět na zem a zvedněte pravou nohu,přičemž chodidlo mějte rovnoběžně s podlahou.


Odbourávač stresu

Kolo
Postavte se nohama mírně od sebe. Levou nohu mírně natáhněte před sebe a levou ruku upažte. Poté začněte kreslit levou rukou kruh po směru hodinových ručiček a levou nohu proti směru hodinových ručiček. Opakujte cca. 10x,poté vyměňte strany.

Dirigentka
Postavte se s nohama mírně od sebe. Před hrudníkem kreslete ve vzduchu dlaněmi velkou ležatou osmičku. Pažemi přitom pohybujte směrem ven podél loktů tak,aby se ruce opět uprostřed setkaly. Opakujte 10x .

Písmeno X
Posaďte se rovně na židli. Zhluboka se nadechněte a ruce doširoka rozpažte nad hlavu. Současně natáhnete a roztáhnete nohy tak,že společně s rukama tvoří písmeno X. S výdechem přitáhněte nohy k sobě a položte levou ruku na pravé koleno a pravou ruku na levé koleno. S nádechem opět vytvořte písmeno X.


Tak,to bude dnes stačit s "brain fitness" ,protože je toho hodně. :) A zítra napíšu další dvě části- Taktování a Povzbuzení.
Snad se vám tento článek líbil a něco si z něj odnesete.

Aaliyah ♥

 


Komentáře

1 jaja jaja | 31. března 2013 v 14:53 | Reagovat

šiklo by se ;) ...možná skusím

2 Tokishek Uwa Tokishek Uwa | 31. března 2013 v 14:54 | Reagovat

Hmmmm.....zajímavé, určitě to zkusím. ;)

3 anonymka anonymka | 31. března 2013 v 14:57 | Reagovat

to je supr članek :))

4 Klárka Klárka | E-mail | 31. března 2013 v 15:22 | Reagovat

To vypadá dobře, hlavně ten odbourávač stresu se bude hodit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama