Duben 2013

Západ slunce..

26. dubna 2013 v 19:47 | Aaliyah |  Aaliyah fotí
Ano,krásné počasí,teplo,všechno už začíná kvést,jo je to krása,ale alergie..fuj..:x:) ...No a já neodolala a šla fotit..:) Ta radost..Nějaké fotografie jsou pěkné,jiné zase ne..nevyberete si..:x Alespoň,že je ten víkend..:) Pozitivní věc..:3
Snad se vám budou fotografie líbit..na dvou jsem já,bože nelekněte se,prosím..:D
A i nějaký ten komentář potěší..:)

Rozkvetlá broskev,tušim..:D

Více v celém článku..!

Chelsy..:'( ♥

24. dubna 2013 v 15:17 | Aaliyah |  Aaliyah´s Diary
Ahoj všichni. Moc se omlouvám za moji delší neaktivitu..znáte to,škola,škola,škola..už chci prázdniny..:x A ještě ke všemu mi umřel křeček - Chelsy..:''( V neděli 21.4.2013 Dostala jsem ji letos k Vánocům-vůbec nevím,co ji bylo a vyčítám si,že za to můžu já,ale pravda je třeba jiná..nevím:x Každopádně to jsou pořád samé slzy,slzy,szly..zkrátka slzavé údolíčko,ale je to jen pro moji milovanou..Chelsy...♥♥ :''( vím,že už se nevrátí,prostě to nejde,musím se s tím smířit i když to jde těžko..:'( Ale říkám si,že už jí je snad dobře,každý večer chodit k jejímu hrobečku a povídat si s ní a doufat,že vás slyší je krásný..♥ Už jen vzpomínám v dobrym,protože to s ní bylo úžasné..:3 Milovala jsem ji♥ Nikdy na ni nezapomenu:3 Vždy tu bdue se mnou,ale ta bolest..:''( Bylo to malý,roztomilý,hodný,milý zvířátko..zapomenout se nedá..:"( Přijít domů a vidět ji,jak leží mrtvá v domečku a myslet si,že jen spinká..bolí a jak..:'( Nejlepší jen doufat,že jí je dobře a říkat si,usnula a už se neprobudila..:'(( ♥♥ Snažit se nebrečet..nejde..♥
Chelsy,nikdy na tebe nezapomenu,vždy tu bdueš se mnou..♥♥♥
Mrzí mě to všechno,ale vrátit se to nedá..:''( Kéž by..♥
Milovala jsem tě,miluju tě a milovat budu...♥♥

+Jestli najdu nějaké fotky,dám je sem:)

→V pondělí jsem jela do HK na rovnátka a rovnou do "zveráče" pro novýho,prostě..nedá se žít bez ní..:((
Mám opět holčičku Jessi [Džesi] ♥
Tady je její fotka:3
Papká..♥Challenge..

18. dubna 2013 v 15:04 | Aaliyah |  Cvičení
Ahoj všichni..:)
Tak,jelikož je venku tento týden opravdu krásně,rozhodla jsem se,že začnu "cvičit" :) Možná jsem už o tom někdy slyšeli,říká se tomu "Challenge" . Probíhá to většínou 30 dní a cvičí se dřepy nebo sklapovačky... Mně to přišlo jako dobrý nápad a samozřejmně jsem se do toho pustila,no-pustila,dneska začínám :) Ale už jsem si připravila takovou tabulku,kterou mám na PC na tapetě,aby jsem si na to vždy vzpomněla :D Na léto je potřeba si zpevnit tělo,tak proč do toho nejít..? :)
Uvidíme za měsíc..:)

Kdo jde do toho se mnou ?
Tady kdyžtak dávám tu tabulku,aby jste taky mohli cbičit..:)
A kdo by chtěl jiné barvy atd..klidně napište do komentářů a já vytvořím :)


Tak,hodně štěstí kdyžtak..:)Jarní příroda

14. dubna 2013 v 19:13 | Aaliyah |  Aaliyah fotí
Konečně to venku alespoň trochu vypadá na jaro , tak jsem sbalila foťák a vyrazila ven.. A tady výsledek.. :)
Jestli se fotografie povedly,či nepovedly posuďte sami ! :)


Více fotografií v celém článku.. !

Jak na lupy ?

11. dubna 2013 v 10:16 | Aaliyah |  Hair Styles
Přes polovinu lidé se už setkalo s trápeím lupů. Nejedná se o žádný velký zdravotní problém,ale určitě se vám to ať už nelíbilo,nelíbí a nebude líbit. :)
A jak tento problém řešit ?


Jak zabránit lupům se dozvíte v celém článku !

Čeští módní návrháři

9. dubna 2013 v 10:50 | Aaliyah |  fashion
Česká republika sice nepatří mezi vyhledávané země,kam se jezdí za módou,ale přesto mouhou naši čeští návrháři co nabídnout. Řada z nich je úspěšná nejen tady,v české republice,ale také v cizině a jejich kvalita a originalita je výborná.

Blanka Matragi


Blanku Matragi zná snad každý..no,každý nemusí,ale většina určitě,já ji považuji jako naši nejvýznamnější českou módní návrhářku. To co dokázala,je úžasné.
A teď něco o jejím životě..

- Vyučila se brusičkou skla, poté vystudovala Střední průmyslovou školu sklářskou a oděvní výtvarnictví na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Ještě za studia získala první cenu v celostátní soutěži Módní tvůrce a vítězný byl také její návrh kolekce pro Letní olympijské hry v Moskvě v roce 1978. Po studiích odešla se svým libanonským manželem do jeho rodné země, kde si velmi záhy otevřela svůj salón Blanka Matragi Couture v Bejrútu.

K její klientele patří princezny a manželky arabských šejků a ropných magnátů v oblasti Perského zálivu. Pohádkové modely jsou tvořeny z nejluxusnějších látek, velmi často jsou ručně malované a vyšívané nebo jinak zdobené, typické jsou také abstraktní vzory pastelových barev. Blanka Matragi navrhuje oděvy pouze pro ženy. Jediní muži, kteří nosí její oděvy, jsou policisté v Abú Dhabí, hlavním městě Spojených Arabských Emirátů, pro které navrhla uniformy. V roce 2002 obdržela mezinárodní cenu Salvadora Dalího.
Více v celém článku.. !

Kulmy na vlasy

6. dubna 2013 v 11:19 | Aaliyah |  Hair Styles
Tužíte po vlnitých vlasech,ale nechcete k jejich dosažení používat natáčky ? Kulmování vlasů není podmíněno tím,aby vlasy byly mokré nebo vlhké. Perfektní lokny vám kulma vytvoří na suchých vlasech. :)
Kulma se stala v této době milovníkem dívek,žen.. Je to super věc,kterou používá velké množstí lidí. Ať už v kadeřnictví,tak i doma. Lokny,prstýnky,vlny,kudrlinky... vytvoříte snadno.
Ale těžké je si vybrat.
Tak tady máte nějaké kulmy na vlasy,které si myslím,že jsou kvalitní a levné. :)

Keramický povrch,rychlé zahřátí už za 60 sekund. Nastavení vysoké a nízké teploty,žaruvzdorná podložka.
Najdete v eshopu - ELECTROWORLD


Více v celém článku !

Vykročte do prvních jarních dnů stylově!

5. dubna 2013 v 21:59 | Scarlet |  fashion
392793_230112890464173_572744939_n_large
Co je trendem letošního jara / léta ? Široké podpadky , klínky ,platformy.....Designéři si také pohráli s neonovými barvičkami , které rozhodně ve vašem šatníku nesmí chybět!
(pozn.: všechny fotky se kliknutím zvětší)

Topshop
imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com
Neon shoes
imagebam.com

imagebam.com

Další kousky najdete v celém článku


Značky šperků

4. dubna 2013 v 21:09 | Aaliyah
Jaké jsou nejlepší značky šperků ? Firmy,světové značky klenoty...
Posuďte samy,které jsou nejlepší :)


Více v celém článku !

Co by nemělo chybět ve vaší kabelce?

3. dubna 2013 v 17:31 | Aaliyah
Kabelka je velmi dobrý módní doplněk a myslím,že každá "starší" dívka,žena...by kabelku měla mít. Ať už jakou koliv. Existuje mnoho druhů kabelek,nejen co se týče velikosti,látky,kvality...
A tady je pár věcí,které by v kabelce asi měly být. :)


Více v celém článku !