Značky šperků

4. dubna 2013 v 21:09 | Aaliyah
Jaké jsou nejlepší značky šperků ? Firmy,světové značky klenoty...
Posuďte samy,které jsou nejlepší :)


Více v celém článku !


Harry Winston

Harry Winston je diamantový obchod na prestižní newyorské Páté Avenue na jedné z nejluxusnějších adres pro šperky a klenoty.
Možná jste o něm neslyšeli, ale Marilyn Monroe zpívá Winston ve své písni 'diamanty jsou dívčí nejlepší přítelé".
Harry Winston je známý v oboru drahých kamenů. Mnohokrát se Winston vyznamenal svými velkolepímy šperky, jako např. Queen Elizabeth II a Shah Persie. Winston pracoval na mnoha světových diamantech, například diamantové kapky, které dal Richard Burton s Elizabeth Taylor. Říká se, co Cartier prodává to Burton, Winston vybrousil.

Buccellati

Buccellati jsou exkluzivní luxusní šperky. Firma je známá tvorbou matovaného, kartáčovaného zlata a platiny šperky s jemným fasováním drahých kamenů, jako rubíny, smaragdy, diamanty a safíry.


Van Cleef & Arpels

Van Cleef & Arpels vždy osnil opravdovým luxusem. Exklusivně vystavuje své produkty v luxusním interiéru svých prodejen po celém světě, kde jsou fresky, dřevěné obložení a lustry jsou normou pro neobvyklé výtvory šperků jejich designu.

Piaget

Stále více Američanů a Evropanů kupují diamantové hodinky, Piaget je stále více známější a více roste. Piaget je tradičně známý pro své hodinky s diamanty, diamantové šperky. Piaget vytváří se svými diamantovými hroty Hearts, nebo kolekce Limelight, která má drahé kameny fialové a růžové safíry.
Tak,snad těchto pár značek bude stačit.
Snad se líbí. :)

Vaše Aaliyah ♥

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama